Kosmetyki naturalne- zadbaj o siebie w zgodzie z naturą

orientana krem

Sklepowe kosmetyki w przeważającej części posiadają szkodliwe dla naszej skóry substancje. Ich stężenie jest zazwyczaj niewielkie, ale regularne używanie ich może spowodować trudne do wyleczenia zmiany skórne u osób nadwrażliwych. Podczas kolejnych zakupów kosmetycznych, warto więc zwrócić swe oczy ku produktom naturalnym.

KOSMETYKI NATURALNE- SPRAWDZONE PRODUKTY

Powrót do korzeni kosmetyki ludowej sprawił, że jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać pseudo- firmy produkujące wątpliwej jakości specyfiki. Do takich firm zdecydowanie NIE należy marka Orientana.

Sklep z kosmetykami tej firmy to miejsce, gdzie klientkę otulają jedynie naturalne aromaty i zapachy. Na próżno szukać substancji chemicznych, czy tych pochodzenia zwierzęcego. Również prosty design opakowań sprawia, że z tych kosmetyków chce się korzystać.

Do sprawdzonych produktów firmy z których warto skorzystać należą m.in bio- maski, których receptury oparte są na filipińskich recepturach, a także nowatorskie balsamy nawilżające w kostce (zawierają np. rozgrzewający imbir, oraz odświeżająca trawę cytrynową). Na uwagę zasługuje również Orientana Krem ze śluzem ślimaka. Śluz ze ślimaka ma działanie odmładzające i nawilżająca, dlatego polecany jest dla pań z cerą poszarzałą i suchą.

Orientana oferuje swoje produkty nie tylko internetowo, ale również w wielu punktach stacjonarnych w każdym zakątku Polski. Lista miejsc dystrybucji znajduje się na stronie internetowej marki.